Jesteśmy dumni…

Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią kampanii promocyjnej „Chcę, potrafię, pomagam!”, która została wymyślona i jest współrealizowana przez Uczestników projektu „Respect ON – działania obywatelskie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych” w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Jesteśmy dumni, że udało się nam zintegrować studentów pełno- i niepełnosprawnych Uniwersytetu Śląskiego do wspólnego działania. Wszystkie bariery i przeszkody, jakie ujawniły się w naszych działaniach były dla nas okazją do własnego rozwoju i często motywowały do jeszcze bardziej zaangażowanej pracy.

Jesteśmy dumni, że udało się nam wydobyć lub wzmocnić w Uczestnikach projektu społeczny potencjał, iskrę do działania. Mamy pewność, że to już procentuje na uczelni, w naszym otoczeniu.

Jesteśmy dumni z tego, że z pełną świadomością skruszyliście wiele barier, które tak naprawdę istnieją pomiędzy nami tylko w naszych głowach.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy i nadal możemy się od Was uczyć tego, że marzenia się spełniają, a życiowe przeciwności są tylko lekcją do przerobienia, aby pójść dalej.

Jesteśmy dumni z tego, że macie odwagę mówić o tym co dobre, piękne nawet kiedy bywa czasem trudno.

Jesteśmy dumni z tego, że chcecie pomagać, działać z potrzeby serca.

Dzisiaj tworzysz swoje jutro to motto Fundacji Pracownia Jutr.

Wielkie dzięki za to, że podjęliście wysiłek, aby to lepsze, bardziej świadome JUTRO tworzyć z nami dzisiaj. Dla was wszystkich mamy ogromny R E S P E C T!

 

Beata

beata m

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s